En komikler Yeni fıkralar En iğrençler Rasgele fıkra Zoka sayfa İletişim

FIKRA KATEGORİLERİ


  Asker
  Avcı
  Bektaşi
  Deli
  Derleme
  Diğer Fıkralar
  Doktor
  Erotik Fıkralar
  Erzurum
  Espiriler
  Hayvanlar Alemi
  Kadın-Erkek
  Kayserili
  Nam-ı Kemal
  Nasrettin Hoca
  Politik Fıkralar
  Sarhoş
  Sarışın
  Spor
  Temel
  Temel Belaltı
  Yardım Masaları
  Öğrenci Öğretmen

ZOKA GEZGİNLERİNİN DİKKATİNE !!!
Fıkraların yanındaki renkli topların anlamı var, dikkatli olun

  Herkesler okuyabilir   Sokak ağzı ve küfürlü   Belaltı ifade içerir

MERAK

Issız bir adada yürüyüşe cıkarlar ve aniden cok şittetli bir yagmur başlar adam karısına dönerek nasıl olsa burada kimse ler yok soyunalımda elbiselerimizi elimize toplıyalım. En azından elbiseler ıslanmaz yağmur kesilince tekrar kuru bir vaziyette giyeriz der ve yaparlar.

Yağmur kesilince elbiselerini tekrar giyerler karşılarına şeytan'ın ajanlarından olan bir kadın çıkar bakar kendisi sırılsıklam ama karı kocada hiç ıslaklık yoktur şeytan dayanamaz sorar yaa burada saklanılacak hiç biryer yer yok siz nasıl ıslanmadınız der.

Adam olmaz söylemem desede kadın ısrarla sorar. Adam dayanamaz bir şartla söylerim der. Kadın neyse yapacağım söyle der. Adam sen bana bir kere verirsen. Bende söylerim ve adam kadını bir güzel becerir ve akabinde söyler böyle böyle diye.

Akşam şeytan ajanları ile toplantı yaparken bu gün neler yaptınız diye sorar. Ajanlardan biri admın biri camiye gidiyordu ben kandırdım camiye gitmedi digeride bende ihtiyar biri zekat verecekti onuda ben kandırdım oda zekat vermekten vazgecti sıra adadaki ajana gelince şeytan onada sorar sen bu gün ne yapdın diye ama kadın yok birşey yapmadım der. ama inandırıcı bulmaz şeytan ve tekrar sorar kadın dayanamaz anlatır. Böyle böyle diye...

Şeytan hemen hepsine dönerek hemen o adamı bulun camiye gitmiyorsa gönderin zekat vermiyorsa verdirin oruç tutmuyorsa tutturun kazara cehenneme gelirse valla topumuzu ziker.....


Fıkrayı arkadaşına gönder :


F�kray� sizden �nce 5761 ki�i okudu ve yar�ld�!

Bir sonraki f�kra : Kaşınıyon mu cabbar »»