En komikler Yeni fıkralar En iğrençler Rasgele fıkra Zoka sayfa İletişim

FIKRA KATEGORİLERİ


  Asker
  Avcı
  Bektaşi
  Deli
  Derleme
  Diğer Fıkralar
  Doktor
  Erotik Fıkralar
  Erzurum
  Espiriler
  Hayvanlar Alemi
  Kadın-Erkek
  Kayserili
  Nam-ı Kemal
  Nasrettin Hoca
  Politik Fıkralar
  Sarhoş
  Sarışın
  Spor
  Temel
  Temel Belaltı
  Yardım Masaları
  Öğrenci Öğretmen

ZOKA GEZGİNLERİNİN DİKKATİNE !!!
Fıkraların yanındaki renkli topların anlamı var, dikkatli olun

  Herkesler okuyabilir   Sokak ağzı ve küfürlü   Belaltı ifade içerir

SIRAYI ŞAŞIRMAK

Zenginler kulübü özel bir yarisma düzenlemisti. Açik havada yapilacak olan bu yarismanin etaplari su sekildeydi, ortada bir masa ve masanin üzerinde çok sert bir içki var, yarismaci bu içkiyi bir dikiste içecek, ondan sonra kosarak karsidaki magaraya girecek, magaranin içinde çok vahsi bir ayi var, bu ayinin ensesine bir tokat vurup magaranin diger kapisindan disari çikacak ve disarda bekleyen çok güzel bir kadinla sevisecekti. Bu etaplari tamamlayabilen yarismaci birinci olacakti.

Ilk olarak Alman yarismaci tezahüratlar içinde masanin yanina geldi, seyircileri selamladiktan sonra içkiyi kafasina dikti. Fakat içki o kadar sertti ki Alman bunu içer içmez oldugu yere yigilip kaldi.

Ikinci olarak masanin basina Fransiz geldi, o da seyircileri selamladiktan sonra kendinden gayet emin bir sekilde içkiyi kafasina dikip magaraya dogru firlamis fakat tam magaranin agzina geldiginde içkinin tesiriyle sizip kalmisti. Onu da alip götürdüler.

Son olarak Namık Kemal masanin yanina gelmisti. Diger yarismacilar iri yari izbandut gibi adamlar oldugu halde, Namık Kemal ufak tefek, tok karnina 48 kg. gelen bir adamdi. Seyirciler epey gülüsmüslerdi fakat bizimki gayet kendinden emin bir sekilde içkiyi kafasina dikip gözlerini 15-20 saniye kapali tuttuktan sonra yildirim gibi firlayip magaradan içeri girmisti.

Biraz sonra içerden hiriltilar, gürültüler, bagrismalar feryatlar gelmeye baslamisti. Aradan 20 dakika geçti yarismaci ortada yok, 30 dakika yok derken tam 45 dakika sonra diger kapidan kan-ter içinde çikan yarismaci, elinin tersiyle alnindaki teri silerek :

- Nerede ensesine vurulacak kadin ?


Fıkrayı arkadaşına gönder :


F�kray� sizden �nce 3744 ki�i okudu ve yar�ld�!

Bir sonraki f�kra : Gemi seyahati »»